Link :: 15.12.2004 :: 17:05
15 grudnia 2004 roku ruszył nowy serwis oceniający blogi!Serdecznie zapraszam do zapisywania się w księdze "ZAPISY".Gwarantuję szybką i obiektywną ocenę!Nie przepuśćcie takiej okazji - nikt nie ocenia tak jak ja!
Komentuj(2)


Link :: 16.12.2004 :: 20:30
www.asia.talk.pl

Ogólne wrażenie:
Tło z misiem (jeden z szablonów talk.pl), szare, aczkolwiek mnie ten blog wydał się bardzo przytulny i optymistyczny.Fajny blog, taki prosty.Jednyny feler to linki, księga i archiwum ale o tym zaraz...

Notki:
Połączenie codziennych rutynowych wydarzeń z przemyśleniami.Bardzo lubię takie notki, bo można w nich poczytać o prawdziwym życiu, jak i o jego bardziej ukrytych aspektach.Jednym słowem - dzięki tym notkom można poznać Ciebie!Zamieniasz polskie znaki (np."sz", "cz") na inne odpowiedniki ("sh", "ch"), co jest już chyba standartem, bo co drugi blogowicz tak robi, ale spoko.Nie wiem właściwie czemu to piszę:).
Ogólnie dobrze się czyta, dużo obrazków związanych z tym o czym piszesz...Stawiam 5+

Linki:
Nie wiem czy to tylko w mojej przeglądarce, ale okienko linków jest bardzo malutkie i w ogóle nie widać kogo strony polecasz.To naprawdę dość duży dyskomfort, bo trudno w ogóle przejść do następnego linku...
Pomijając ten feler to jest tu ogólnie porządek, blogi przyjaciół, bla bla bla, fajne stronki...Wszystko byłoby ok, gdyby nie to przewijanie...3

Podstrony:
Przy księdze i archiwum to samo co przy linkach, sorry, ale tego się nie da nawet zauważyć!Fajnie, że są graficznie przedstawione linki do podstron, to mi się podoba.Ale mówie - okienka - do bani.3-

Dodatki:
Muzyka jest (kasia1986 jest ostatnio bardzo popularna), Avril, fajnie, ale mi w słuchawkach nie leci.Ale to chyba nie Twoja wina, bo mnie też niektóre piosenki stamtąd w ogóle nie grają, więc jest Ok.Ogólnie obrazki w notkach też można tu ująć w dodatkach, więc za dobre chęci dostajesz...4-

OGÓLNA OCENA: Srednia wychodzi 3.75, ale wierzę, że masz dobre chęci i stawiam 4+
Komentuj(8)


Link :: 18.12.2004 :: 14:31
www.mycha.talk.pl

Pierwsze wrażenie:
Blog typowo dziewczęcy, wręcz "oblepiony" różem.Lecz nie jest to jakiś żarówiasty róż, nawet miły dla oka.Szablon z bucikiem...Jak na mój gust nieco kiczowatym...Ale nie tak bardzo, pasuje do reszty...Porządek...Cóż, czytaj dalej.

Notki:
Są takie...cóż, słodkie!To pierwsze słowo jakie mi przyszło na myśl:)Zdrobniałe słówka, sporo wykrzykników, znaków zapytania, emotikonów (ja to nazywam buźki:))...To takie lekkie ciastko, z ogromną ilością dodatków, jeśli wiesz co chcę przez to powiedzieć!Właściwie to ja się tak rozpisuję, ale wystarczyłoby powiedzieć, że Twoje notki są po prostu bardzo optymistycznymi opisami życia dziewczyny, otoczonej wieloma koleżankami.Bardzo fajnie, nie jest to może styl który uwielbiam, ale podoba mi się...5-

Linki:
To jest Twoja mocna strona!Może nie jest ich zatrważająca ilość (36 w tym mój), ale jak na dwa miesiące absolutnie wytarczy.Są poukładane tematycznie, nie są zapchane, opisy są krótkie i rzeczowe...Zdecydowanie 6

Podstrony:
Księga Gości pasuje do szablonu, komentarze OK, archiwum też spoko, wszystko pasuje.Ze strony głównej łatwo dostać się do reszty podstron, jest wszystko uporządkowane.5

Dodatki:
Organizujesz konkurs na naj bloga.Fajnie, to też urozmaica stronkę.Na samej górze jest Twój krótki opis, licznik miłości (niestety mnie z moim lubym wyszło tylko 28%:()...Fajnie.Muzyczka (znów kasia1986), Sugababes.Moim zdaniem zespół sam w sobie wręcz idealnie pasuje do wystroju i w ogóle do atmosfery Twojego bloga.Ale mnie ta piosenka, z początku śpiewana przez Stinga, jakoś tak nie pasuje do Twojego klimatu.Znaczy dla mnie jest nieco taka poważna.Nic nie sugeruję, bardzo ją lubię, i miło jej się w tej wersji słucha.Ale jakoś tak mi lekko zgrzyta.Sting i różowe szpilki?Coś nie kontaktuje...5-

OGÓLNA OCENA:Wychodzi ci 5.25, ja się z tym zgadzam i dostajesz ode mnie 5+
Komentuj(4)


 


2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień

ZAPISUJCIE SIE TUTAJ:[Księga gości]


REGULAMIN:
-przeczytaj zanim sie zapiszesz!


1.Oceniam blogi na kazdym serwisie.


2.Podczas oceniania biore pod uwage:
>ogólne wrazenie
>notki
>linki
>podstrony
>dodatki


3.Prosze NIE zapisywae sie w komentarzach, bo takie blogi nie beda oceniane!


4.Przy zapisie podajcie do jakiej kategorii zaliczany jest blog:
>dziennik
>muzyczny
>filmowy
>opowiadania, wiersze
>inny (jaki?)


5.Prosze o umieszczenie na swojej stronie linka do mojego bloga.


6.Wiem, ze wielu osobom nie chce sie czytac regulaminów, wiec prosze o umieszczenie przy zapisie slowa "zagrywka", abym wiedziala, ze naprawde zalezy Wam na ocenie i czytaliscie zasady.


7.Jezeli ktos nie spelni podanych wyzej warunków, nie zostanie oceniony.


8.Kiedy juz Was ocenie to zostawie o tym wiadomosc na Waszym blogu w ksiedze lub komentarzach.


9.Prosze o skomentowanie oceny.


OCENIENI:

asia
mycha
basia

 

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pami?tnik