ocenki - komentarze


www.asia.talk.pl

Ogólne wrażenie:
Tło z misiem (jeden z szablonów talk.pl), szare, aczkolwiek mnie ten blog wydał się bardzo przytulny i optymistyczny.Fajny blog, taki prosty.Jednyny feler to linki, księga i archiwum ale o tym zaraz...

Notki:
Połączenie codziennych rutynowych wydarzeń z przemyśleniami.Bardzo lubię takie notki, bo można w nich poczytać o prawdziwym życiu, jak i o jego bardziej ukrytych aspektach.Jednym słowem - dzięki tym notkom można poznać Ciebie!Zamieniasz polskie znaki (np."sz", "cz") na inne odpowiedniki ("sh", "ch"), co jest już chyba standartem, bo co drugi blogowicz tak robi, ale spoko.Nie wiem właściwie czemu to piszę:).
Ogólnie dobrze się czyta, dużo obrazków związanych z tym o czym piszesz...Stawiam 5+

Linki:
Nie wiem czy to tylko w mojej przeglądarce, ale okienko linków jest bardzo malutkie i w ogóle nie widać kogo strony polecasz.To naprawdę dość duży dyskomfort, bo trudno w ogóle przejść do następnego linku...
Pomijając ten feler to jest tu ogólnie porządek, blogi przyjaciół, bla bla bla, fajne stronki...Wszystko byłoby ok, gdyby nie to przewijanie...3

Podstrony:
Przy księdze i archiwum to samo co przy linkach, sorry, ale tego się nie da nawet zauważyć!Fajnie, że są graficznie przedstawione linki do podstron, to mi się podoba.Ale mówie - okienka - do bani.3-

Dodatki:
Muzyka jest (kasia1986 jest ostatnio bardzo popularna), Avril, fajnie, ale mi w słuchawkach nie leci.Ale to chyba nie Twoja wina, bo mnie też niektóre piosenki stamtąd w ogóle nie grają, więc jest Ok.Ogólnie obrazki w notkach też można tu ująć w dodatkach, więc za dobre chęci dostajesz...4-

OGÓLNA OCENA: Srednia wychodzi 3.75, ale wierzę, że masz dobre chęci i stawiam 4+

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.12.2004 :: 14:26 :: bmp16.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Naprawde mi zalezy na ocenie mojego bloga. nie mozesz zrobi c wyjatku!! blagam
18.12.2004 :: 14:24 :: bmp16.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Sluchaj skasuj sobie pare wpisow w ksiedze bo juz moje zgloszenia sie nie mieszcza. Wpisuje
18.12.2004 :: 10:05 :: bmx246.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

No nieładnie. Przeczytałam regulamin, wpisałam się do xięgi, a ty i tak mnie jeszcze nie oceniłaś. Ile jeszcze mam czekać??? www.mycha.talk.pl
17.12.2004 :: 00:02 :: cgb116.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Prosze o ocenke mojego blogaska
biedronka.talk.pl
16.12.2004 :: 23:39 :: bnd95.neoplus.adsl.tpnet.pl

MYchA

Oceń mojego bloga okim??? www.mycha.talk.pl
16.12.2004 :: 23:37 :: bnd95.neoplus.adsl.tpnet.pl

MYchA

Ogłosiłam konqurs na naj bloga. Zgłoś się i ty!!! www.mycha.talk.pl Zapraszam!
16.12.2004 :: 22:26 :: l-009.pai.net.pl

droga

pliska oceń mojego blogusia.. pozdrawiam
16.12.2004 :: 22:11 :: c20-138.icpnet.pl

Asia

Dzięki za ocenkę :* Zmieniłabym te okienka, ale nie umiem.... ;( Ale już się przyzwyczaiłam... Jeszcze raz dzięki Pozdro
Talk.pl :: Wróç