18.12.2004 :: 14:31
www.mycha.talk.pl Pierwsze wrażenie: Blog typowo dziewczęcy, wręcz "oblepiony" różem.Lecz nie jest to jakiś żarówiasty róż, nawet miły dla oka.Szablon z bucikiem...Jak na mój gust nieco kiczowatym...Ale nie tak bardzo, pasuje do reszty...Porządek...Cóż, czytaj dalej. Notki: Są takie...cóż, słodkie!To pierwsze słowo jakie mi przyszło na myśl:)Zdrobniałe słówka, sporo wykrzykników, znaków zapytania, emotikonów (ja to nazywam buźki:))...To takie lekkie ciastko, z ogromną ilością dodatków, jeśli wiesz co chcę przez to powiedzieć!Właściwie to ja się tak rozpisuję, ale wystarczyłoby powiedzieć, że Twoje notki są po prostu bardzo optymistycznymi opisami życia dziewczyny, otoczonej wieloma koleżankami.Bardzo fajnie, nie jest to może styl który uwielbiam, ale podoba mi się...5- Linki: To jest Twoja mocna strona!Może nie jest ich zatrważająca ilość (36 w tym mój), ale jak na dwa miesiące absolutnie wytarczy.Są poukładane tematycznie, nie są zapchane, opisy są krótkie i rzeczowe...Zdecydowanie 6 Podstrony: Księga Gości pasuje do szablonu, komentarze OK, archiwum też spoko, wszystko pasuje.Ze strony głównej łatwo dostać się do reszty podstron, jest wszystko uporządkowane.5 Dodatki: Organizujesz konkurs na naj bloga.Fajnie, to też urozmaica stronkę.Na samej górze jest Twój krótki opis, licznik miłości (niestety mnie z moim lubym wyszło tylko 28%:()...Fajnie.Muzyczka (znów kasia1986), Sugababes.Moim zdaniem zespół sam w sobie wręcz idealnie pasuje do wystroju i w ogóle do atmosfery Twojego bloga.Ale mnie ta piosenka, z początku śpiewana przez Stinga, jakoś tak nie pasuje do Twojego klimatu.Znaczy dla mnie jest nieco taka poważna.Nic nie sugeruję, bardzo ją lubię, i miło jej się w tej wersji słucha.Ale jakoś tak mi lekko zgrzyta.Sting i różowe szpilki?Coś nie kontaktuje...5- OGÓLNA OCENA:Wychodzi ci 5.25, ja się z tym zgadzam i dostajesz ode mnie 5+