06.02.2005 :: 21:06
www.basia.talk.pl Pierwsze wrażenie Oho, kolejny różowy do ocenki...Na szczęście tło szablonu jest w całkiem miłym dla oka odcieniu różu, napisy są w ciemniejszym, ogólnie kolorystycznie wszystko do siebie pasuje.Od razu na powitanie sonda (niestety niebieska:(), a nawet dwie.Jedyne co naprawdę razi to ten napisik "welcome" na górze.W ogóle nie pasuje do całości.To znaczy ja lubię akurat tę...tą...tego stworka (mnie to kota przypomina), ale sorry - tutaj nie wchodzi.Dobrze, czytaj dalej... Notki: Sympatyczne, nie powiem.Nie należą może do takich, które poruszają ludzkie sumienie (no może poza małymi wyjątkami), ale są ok.Nie genialne, nie takie złe.Przeciętnie, ale miło.Są długie, czasem zabawne, takie, że naprawdę chciałoby się poczytać!:)5++ Linki: "Mam jeszcze tylko jedno pytanie..." - znasz to skądś?:) Ale na serio: po co numerować linki?To znaczy właściwie nie jestem na talk.pl od dawna, ale zdążyłam sią skapnąć, że o linki trzeba samemu zadbać, ale nie wydaje mi się, żeby tu było jakieś "wypełnianie priorytetowe" jak na dziemietniku.To znaczy - im wyższy numerek, tym niżej ulokowany link.To chyba niepotrzebne?Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli, bo dosyć trudno mi to wytłumaczyć.No wiesz, na dziemietniku wybierasz sobie który link ma być pierwszy i nadajesz mu numerek niższy.Takie tam.No ale nieważne:) Ogólnie linki fajne, też dużo strasznie to ich nie ma (popatrz na mój blog!), ale są ciekawe i zapraszają do kliknięcia:) Tylko po kiego te numerki...? 4 Podstrony: Bardzo, bardzo mi się podobają.Są ładnie wkomponowane w tło...No i co tu więcej?5+ Dodatki: Ooo, co jak co, ale tutaj mi się podobasz!Wspominałam już dwie sondy, ale jest też licznik miłości, "klawisze" do różnych gierek no i oczywiście wirtualne adopcje zwierzaków, co moim zdaniem jest bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem.Te dodatki sprawiają, że Twój blog zapada głęboko w pamięć.No i aż ciągnie, żeby do niego wrócić:)No cóż, a skoro adres jest prosty...wchodzić, nie umierać!6 OGÓLNA OCENA: Tak jak mówiłam: aż chce się do Ciebie zaglądać.Jest miło, sympatycznie, dużo notek, długie, ciekawe, jest tutaj co robić, sporo atrakcji...Średnia wychodzi Ci 5, ale licząc plusy daję ci 6!!! PS.Bardzo przepraszam za długi czas oczekiwania na ocenę, musisz być trochę zdenerwowana.Sorry, ale miałam sporo roboty i po prostu nie wyrabiałam.Pozdrowienia!!!